Повторно скористатися можна нашими коробками, що були в ужитку. Вони чисті, цілі та міцні, їх можна використати або як дешевий варіант тари для переїзду, або просто для зберігання речей. Використані коробки дають змогу не потребувати нових, а отже дерева будуть врятовані. Більше того, повторне використання коробок подовжує термін служіння картону, його не викинуть одразу на макулатуру, а отже ми матимемо енергію та ресурси, що зазвичай витрачаються на переробку. Скільки це рятує кисню, ви можете побачити тут.

Одноразові товари з довговічних матеріалів можна замінити такими ж, але вже з легопереробних речовин. Вони так і називаються – товари заміщення. Іграшки, посуд і навіть меблі можна виробляти з картону. Вийде не дорожче за нові пластмасові вироби, однак безпечніше і для користувача, і для довкілля.

Ми відновлюємо ресурс за допомогою органічного добрива «Хробачий джаз», розлитого у чисті використані ПЕТ-пляшки. Саме добриво утилізує послід української худоби за допомогою каліфорнійських земляних хробачків, а ми в свою чергу рятуємо довговічний пластик від марного розпаду на звалищі. Таким чином він не тільки послужить нам довше, але й не зашкодить, потрапивши потім у їжу у вигляді мікрочасток.

Переробка напряму залежить від роздільного збору та подальшої логістики сміття. Ми розробили бокси з яскравими наклейками для різних видів відходів: макулатури, ПЕТ-пляшки, батарейок, паперових склянок і, звісно ж, органіки.

Всі ці штуки можна подивитися і замовити в нашій крамниці.

Так ми плавно підходимо до сервісних послуг «Зеленого птаха»

Ми розробляємо індивідуальні та типові рішення з організації роздільного збору та утилізації сміття для організацій та багатоквартирних житлових будинків з організованим власником (ОСББ або ЖБК). Серед наших партнерів: офіс телеканалу «1+1», офіс Ради Європи в Україні, студія міжнародної компанії з розробки відеоігор “Wargaming”, автори славнозвісних “World of Tanks” та інших хітів; вільний простір «Фройд Хаус», видавництво «Наш формат» та інші. Крім того, ми допомагаємо перемогти сміття територіальним громадам нашої країни.

Ми розглядаємо проблему як із точки зору техніки, так і з точки зору інформації та культури, адже наша задача не просто розставити контейнери для роздільного збору, а створити зелену економіку. В основі цього лежать людські звички, людське ставлення до сміття та екології. «Озеленити» всі ці речі допомагає одночасний технічний та інформаційний підхід. Ми показуємо, що сортувати – просто, результат від цього – колосальний, а якщо все це загорнути в яскраву обгортку – то ще й весело! 😉 Креатив рятує від байдужості.

Звертайтеся до нас, і ми разом переможемо сміття – тепер вже по-справжньому! =)

Команда “Зеленого птаха”

Вікторія Норенко

Очильниця Зеленого птаха. Створює продукти і сервіси. Слідкує за процесами.

Катерина Бондаренко

22 роки

SSM менеджер 🙌 А також креатор та творець різних дописів, які ви обов’язково лайкаєте ❤️

Тетяна Сімонаш

За професією магістр з фітнесу та рекреації, за покликанням – соціальний волонтер. Можу розказати про свої гармонійні стосунки з тваринами, природою та людьми. 8 звернень з 10 потрапляє до Тетяни.