Хто такий Хробачий джаз?

Це неймовірна історія товару замкненого кола споживання!

По-перше – добриво отримане з відходів, 100% органічне! Підтверджено сертифікатом від Органік Стандарт. По-друге, ми збираємо ПЕТ пляшки в наші бокси ДРУГЕ ЖИТТЯ. Пляшки, які б відвезли на звалище, потрапили до нас. По-третє ми не витратили додаткових ресурсів на переробку пляшок. Ми дали їм друге життя! Пляшки знову стали тарою 🙂 І знову донесуть до Вас бажану рідину!

Хробачий джаз розпочинається
Хробачий джаз розпочинається

Так от Ви вже скуштували «Хробачого джазу»? А в нас є ще! До того ж, ідеться про «Хробачий джаз-концентрат» – нерозбавлену водну витяжку біогумусу, виробленого працьовитими земляними хробачками з навозу крупної рогатої худоби. Ще більше задоволення для вас і ваших зелених питомців.
Біогумус – добриво, повне поживних речовин, біологічно активних елементів, а також натуральних стимуляторів зростання для рослин. Завдяки вмісту мікроорганізмів з кишковика хробачка, біогумус має також бактерицидні властивості. Водна витяжка по своїй суті – розчинений біогумус, насичений компонентами вермікомпосту: амінокислотами, мікро- та макроелементами, вітамінами, натуральними фітогормонами, фульвокислотами, гуматами і спорами ґрунтових мікроорганізмів.

Використання розчинів «Хробачого джаз-концентрату» стимулює корнеутворення, фотосинтез, прискорює розвиток рослин, позитивно впливає на прорісність насіння. Відповідно, це підвищує врожайність для сільскогосподарських культур, а також подовжує період квітіння декоративних рослин – кімнатних і вуличних. Бактерицидні властивості захищають від хвороб, а поживні речовини додатково стимулюють імунітет рослини.

Детальна інструкція додається на звороті етикетки.

Спосіб застосування вказано в описі продукту в крамниці

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці всіх бажаючих 🙂

 

3 thoughts on “Хто такий Хробачий джаз?

  • Вікторія Норенко says:

   Оксана, доброго дня 🙂
   Добриво з партії, яку ми продаємо зараз треба використати до листопада цього року включно.
   У випадку добрива з довшим терміном придатності, можемо Вас повідомити про його надходження у продаж.
   Бажаємо Вам гарних врожаїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *