Коробка чудової лапші

Шалений ритм сучасної цивілізації змушує людей і речі постійно переміщуватися. Кур’єрські служби стають дедалі популярнішими не тільки у великих, але й у середніх і малих містах, адже тепер покупки через інтернет стали буденністю. Задача кур’єрської служби – доставити вашу річ цілою та неушкодженою. Для цього коробки, наприклад, на «Новій пошті» наповнюють кубиками з пінопласту. Нібито все ок, але ж потім ті кубики треба кудись дівати, як і саму коробку. Поки в нас іще не дуже добре з переробкою і сортуванням, пінопласт іде на звалище разом з усім іншим сміттям. І це погано, бо пінопласт стоїть в одній лінійці з пластиком та іншими полімерами за ознакою довговічності, а якщо раптом полігон побутових відходів загориться, у повітря потраплять вельми токсичні речовини.

«Зелений птах» пропонує озеленити наповнювач для коробок, замінивши пінопласт на… «лапшу Шредера»! Саме так, на чудову лапшу, конкурента італійської пасти та кота Шредінґера, яку літрами виробляють на т.зв. шредерах в офісах. Ці смужки паперу стануть зеленим аналогом пінопластових кубиків. Лапшою Шредера можна користуватися багаторазово. Після використання — здайте в макулатуру Лапшу Шредера! Навіть, якщо вона потрапить на звалище, адже папір розкладається на декілька тисяч років швидше за полімери. Хай пінопласт краще послужить чомусь тривалішому за одну доставку.

Замовити Лапшу Шредера можна тут

Лапша Шредера проти пінопласту
Лапша Шредера проти пінопласту

4 thoughts on “Коробка чудової лапші

 1. Антон says:

  да, это классно, заменить наполнители в коробках. Но дело в том, что никто не будет сдавать такую лапшу, ведь не секрет, что таким образом, через шредер, уничтожают важные доки. И как бы они не были порезаны, владельцы все равно будут стрематься за инфу на них.

  • Вікторія Норенко says:

   Антон, а давайте попробуем 😉
   Меня радует, что Вы также этим беспокоитесь. Предполагаю не раз видели, как пенопласт потом разлетается по улицам 🙁
   Хорошего дня, Виктория

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *