Що українці вважають за кришечки

Завдяки добрим свідомим людям ми назбирали 37 кг кришечок, та виручили за них 222 грн. Ці кошти ми спрямуємо на спільний проект з благодійним фондом «Приятелі дітей», який анонсуємо ближчим часом.

Та без пригод не обійшлося.

От, наприклад, багато розмов точиться через те, що риби в океанах їдять пластик. Завдяки цікавості українських щурів, ми виявили, що українські щури не їдять пластик, а лише надкусюють. Фото додаємо 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Та це ще не все! Саме щурі змусили нас збирати та сортувати розсипані кришечки по території складу! І ми дізнались, що саме українці вважають кришечками. Про кожен експонат будемо доповідати окремо. Далі буде 😉

«Що українці вважають кришечками?!» Панно, Київ, Зелений Птах, 22/05/2016.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 thoughts on “Що українці вважають за кришечки

 1. Ольга says:

  Бачу в цих некришках все одно позитивну тенденцію. Люді хочуть здавати пластик, а не викидати його на загальне сміття. І, враховуючи щілість того пластика, який є в тих речах, що накидали разом з кришками, розумію, що більшість просто вирішила, що цей щільний пластик також може бути перероблений.

  • Вікторія Норенко says:

   Цілком згодні! Позитив! Люди хочуть збирати та сортувати. А ми будемо їм у цьому допомагати.
   На нашу думку, намагались знайти кращу долю для пластику, ніж звалище 🙂

 2. оленка says:

  Я,наприклад, до кришечок додаю пластикові кришки від крему та зубної пасти. Не викидати ж на смітник? А ще мене хвилює питання переробки тих самих зубних щіток, або щіток, що використовуються для прибирання- в них також ручки пластикові.

  • Вікторія Норенко says:

   З кришками від крему та зубної пасти Ви все вірно робите 🙂 Щодо предметів на Панно ми будемо по кожному предмету досліджувати.
   Стежте за нашими сторінками в соціальних мережах та сайтом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *