Ялинка – майже золота, тільки картонна

Люди сперечаються: яку ялинку ставити екологічніше – штучну чи натуральну? І там плюси, і тут мінуси, і понеслася вже традиційна передноворічна битва на коричневих світлових мечах у соціальних мережах… Та ми знайшли відповідь! Ми поставили – картонну ялинку!

Екологічна Ялинка 2016 Жодна жива ялинка не постраждала ;-)
Екологічна Ялинка 2016 Жодна жива ялинка не постраждала 😉

Вона рятує одразу багатьох зайців:

  • береже ліс, а заразом і кисень;
  • бореться з глобальним потеплінням, адже не вимагає енергетичних витрат на переробку;
  • дає змогу живих лісових красунь відправляти в ті місця, де вони потрібні, щоб замістити вирубане;
  • пластик дозволяє пустити на більш практичні речі частішого використання.

Не забуваймо: довше життя речей – довше життя планети.
Ні граму картону на звалище!

Картон – це як золото, тільки картон. Одноразове використання картону – як мінімум, безглузде, як максимум – злочинне. Викидаючи картонну коробку одразу після використання, ми викидаємо асигнації. Старий Менделєєв нас би за таке бородою відшмагав. І навіть коли ми буцімто дбайливо відносимо коробку до пункту прийому вторсировини – все одно погано, тому що на переробку картону і паливо витрачають, і планету підігрівають. Єдиний спосіб зекономити гроші та природні ресурси – користуватися картоном, аж поки він не перетвориться в буквальному сенсі на дрантя. А тоді вже можна буде його пускати по другому колу. Коробка має жити і ходити в народі. Тому ми збираємо картонну тару різних розмірів і продаємо за божеськими цінами.

Всього за 2 – 6 грн ви можете отримати коробку від передової кондитерської мережі, щоправда, без цукерок. Зате за її допомогою ви зможете переїхати, впакувати та переслати речі кур’єрською службою, перетворити її на витвір мистецтва тощо. Наші коробки сухі та чисті, щільні та шовковисті, до того ж лагідні, як мама, і якби могли, то співали. А коли ви награєтеся з цим картонним дивом, ми у вас його викупимо назад за домовленістю, тож по факту ваші витрати становитимуть – менше ніж зазвичай 🙂
Навіщо платити більше за нову тару? Візьміть вторинну й відчуйте, як повіє свіжим повітрям з усіх урятованих вами дерев!

Зробіть зелену покупку вже зараз у нашій еко-крамниці або порадьте нас знайомим, що раптом переїжджають або потребують щось упакувати, але досі не знають про наші чудові співочі та лагідні коробки.

P.S.: Ось так ялинки створювались 😉

Як готувався будівельний материал ялинки Як складалась ялинка :-) Останні моменти! Коли митці задоволено стомлені :-)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *