Благодійність … Що це?

Благодійність … Що це?

Прийшло це до нас через волонтерство завдяки подіям в країні. Для мене це було абсолютно новим явищем в житті: виникнення потреби в благодійності, пошук засобів реалізації проектів, обрання суб’єкту для отримання, пошук та знайомство з життям благодійного фонду як структури та людьми, що там працюють.

Звісно ж, для мене було важливим вести справи з реально працюючим фондом.  Багато вешталася по сайтах, жоден не зачепив. Медійно розкручені фонди не розглядала з огляду на те, що їм допоможуть і без нас. Почала питати знайомих людей, про які фонди вони знають.

Профіль фонду вже був визначений – це мав бути Фонд, що опікується дітьми, які бажають учитись але не мають можливості. Майбутнє суспільства – це його діти. Через 20-30 років то буде нове покоління дорослих, з бажанням реалізувати себе. Якщо допомогти їм сьогодні здобути гарну освіту, дати зрозуміти, що є люди, котрим небайдужа їх доля, то завтра вони прагнутимуть зробити життя в нашій країні кращим, і той, кому випаде вершити долю країни, прийме правильні рішення.

На допомогу прийшла голова правління Асоціації випускників Університету КРОК Світлана Заріпова  🙂 Так я потрапила в затишний офіс БФ “Приятелі Дітей”.

Знайомство з президентом Фонду Мариною Криса вразило. Давно не бачила таких сяючих очей 🙂 Рішення, з ким працювати, було прийнято.

Отже звіт за 2015 рік – 1341 грн. Далі буде … Благодійні нески за 2015 рік

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *