Що об’єднує Дивовижних та Птахів? … Спільнодія

Минулого тижня був презентований сумісний продукт від ГО “Дивовижні” та Зелений Птах Дивовижний блокнот 🙂

дивовижні_зеленийптах_блокнот_3_web

Власниками блокноту стануть Люди активної життєвої позиції. Тому блокнот має відповідати власникові. Він сам наповнений активними позитивними думками та ідеями. Тлумаченнями здавалося б відомих слів. Готуючи матеріал про цей блокнот ми робили фото і навмання відкрили блокнот. Потрапили на сторінки де визначення слів “насправді” та “фактично”. Чи замислюємось ми істинним наповненням цих слів? Припускаємо, що ні.

Факт – це те, що доведено. Усе інше – це теорія, думка, припущення. Теорії відносності знадобилось багато років, щоб почати вважатись підтвердженою.

дивовижні_зеленийптах_блокнот_4_web

За посиланням ви можете ознайомитись з річним звітом Дивовижних

З нашого боку, ми використали 482 використані паперові склянки на виробництво паперу для одного Дивовижного блокноту. Цей блокнот для тих, хто хоче щоб його думки залишись для нащадків. Записи не зтираються.  Пиши на склянці. Навічно 😉

З дозволу наших партнерів у Зеленого Птаха залишилось 5 понадтиражних блокнотів. Один ми вже подарували активній дивовижній людині, яка займається природо-охоронною діяльністю 😉

Залишилось ще чотири 😉 Вони хочуть бути корисними активним, дивовижнім людям 🙂 Тож хтось отримає від нас несподіваний цікавий екологічний подарунок!

Зелений Птах готовий до нових цікавих пропозицій та викликів 😉

One thought on “Що об’єднує Дивовижних та Птахів? … Спільнодія

  1. Ганна says:

    БФ Школа Здоров’я та Радості у Дніпрі розпочинає екопроект. Сподіваємося, разом з перевіреними партнерами. Маємо надію розпочати партнерство і з Зеленим Птахом і навчитися у вас конкретним речам. Будемо раді отримати чудо-блокнот для натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *