Як “Зелений птах” у Польщу літав

Наша засновниця, Вікторія Норенко, взяла участь у міжнародному проекті від e-BRIDGE Women in STEM in Poland & Ukraine під назвою e-BRIDGE – Build Resources in Democracy, Guideline and in Entrepreneurship”, що відбувся у м. Кракові 17-20 березня 2016 року.

Категорією «Зеленого птаха» було підприємництво. В програму входили обмін досвідом, пошук потенційних партнерів, ідей та натхнення. Завдяки польським зустрічам, вдалося упевнитися, що підприємництво таки має жіноче обличчя, і що зусилля на благо свого дому не минають даремно, варто старатися і варто боротися.

Українські бізнес-леді у Кракові
Українські бізнес-леді у Кракові

Це були чотири дні цікавих зустрічей з місцевими бізнеследі, незабутніх знайомств і потужного потоку нової інформації. Учасники програми завітали на поліграфічну фірму «LINKA», відвідали культурний центр «DWOREK», одну з головних лабораторій та лікарню Synevo, Краківський технологічний парк. Побували в гостях у Генерального консула США у Кракові пана Волтера Браунохлера.

Наразі «Зелений птах» вивчає технічні рішення щодо збору, сортування та переробки твердих побутових відходів в громадах з чисельністю населення 50 – 100 тис. чол., яку нам надали потенційні партнери STALBERG Sp. z o.o. Ці рішення були розроблені для міста-сателіта Рівненської АЕС – Кузнецовська, Рівненської області. Кількість населення в місті складає 42 тис. осіб.

Віримо – здобутий досвід, ідеї, що ними обмінялися підприємниці наших країн та нові знайомства – стануть у нагоді спільнотам України та Польщі. Прагнемо згодом провести зустріч-відповідь, щоби бізнес-леді Польщі завітали до колег-українок. 😉

 

Сертифікат E-bridge
Сертифікат E-bridge

Почитати більше можна за посиланнями:

http://www.ambas.pl/e-bridge/

http://www.ankol.com.pl/aktualnosci/ogolne/e-bridge-build-resources-in-democracy-relacja-z-wizyty-przedsiebiorczych-kobiet-z-ukrainy-w-firmie-ankol

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *